Kontakt z nami

Dziękujemy za kontakt.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami telefonicznie lub korzystając z formularza. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Mariusz Cnota
Operation Manager
+48 518 649 549
marcno@globalwind.consulting
Dowiedz się więcej o: Mariusz Cnota

Od kilkunastu lat związany z zagadnieniami Bezpieczeństwa I Higieny Pracy w obszarach specjalistycznych prac budowlanych w tym branży odnawialnych źródeł energii.

Jego ścieżka edukacyjna prowadziła przez szkoły kształcących w administracji i zarządzaniu, następnie bezpieczeństwie i higienie pracy, by w roku 2006 zakończyć edukację, jako absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Ochrony Zdrowia.

Mariusz ma wieloletnie doświadczenie w różnorodnych projektach komercyjnych i naukowych związanych z treningiem zawodowym w dziedzinie ochrony zdrowia i bhp. Między innymi jest współtwórcą na zlecenie znanej marki treningowej w dziedzinie Aeronautyki przenośnego symulatora imitującego warunki hipoksji wraz z monitorowaniem funkcji życiowych. Kilka lat związany ze Stowarzyszeniem Samolotów Eksperymentalnych.

Od 2007 – 2014 roku, jako właściciel specjalistycznej firmy budowlanej przeprowadził kilka wymagających technicznie i logistycznie projektów montażowych, hydroizolacyjnych oraz wyburzeniowych na terenie Polski i Europy.

W 2016 roku na zlecenie firmy Siem Offshore Contractors GMBH (Seaway) przeprowadził, jako Client Representative finalną fazę nadzoru nad instalacją i odbiorami dwóch Shunt Reactorów na platformie morskiej N1 OSS w Bladt Yard Aalborg. Po zwodowaniu platformy, w kolejnej fazie projektu N1 OWF ECS, już, jako Project Engineer w kilku osobowym teamie przeprowadził połączenie zakończone sukcesem dwóch platform transformatorowych N1 OSS oraz Dolwin Beta na morzu północnym za pomocą dwóch podwodnych kabli, każdy 155kV.

Mariusz na rozkwit swojej zawodowej kariery od roku 2018 wybrał Coaching i jako mentor projektu Global Wind Consulting, wykonał analizę potrzeb rynku w dziedzinie bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem oraz treningów zawodowych.

…„grawitacji nie oszukasz”… MC

Michał Janik
Business Development Manager
+48 698 622 425
michjan@global.consulting
Dowiedz się więcej o: Michał Janik

Całe swoje życie zawodowe jest związany z kompozytami. Wszystkie lata spędzone w warsztacie, w połączeniu z praktyczną widzą zdobytą na licznych projektach, głównie farmach wiatrowych, czyni z niego przede wszystkim praktyka.

Współpraca i chęć dzielenia się wiedzą popchnęły go do prowadzenia branżowych kursów szkoleniowych. Praktyczne spojrzenie na kwestię bezpieczeństwa w trudno dostępnych miejscach czyni z niego cennego instruktora. Planowanie i odpowiednie przeszkolenie to według Michała najsolidniejsze filary skomplikowanych projektów.

Określone zadanie determinuje jedynie sposób dostępu. Z wykształcenia geolog, z pasji wspinacz. Prywatnie mąż i ojciec gromadki dzieci.

Wojciech Sukiennik
Quality Manager
+48 888 306 666
wojsu@global.consulting
Dowiedz się więcej o: Wojciech Sukiennik

Kariera zawodowa Wojtka od wielu lat związana jest z zapewnieniem jakości i standardów bezpieczeństwa. Swoje umiejętności rozwijał w branżach takich jak automotive, konstrukcje stalowe oraz branża lotnicza. Od dłuższego czasu związany jest z przemysłem OZE.

Ukończył studia na Politechnice Śląskiej na wydziale mechaniczny- technologiczny o specjalności technologie procesów materiałowych i zintegrowane systemy zarządzania jakością. Swoją wiedzę zdobywał również na licznych kursach i seminariach zawodowych. Ma za sobą wiele szkoleń z zakresu ISO, BHP, spawalnictwa, samorozwoju i doskonalenia umiejętności managerskich.

Jest czynnym pełnomocnikiem i audytorem iso 9001,14001,18001, AS 9100.